Mieszkanie na sprzedaż Bytom, Witczaka

2 pokoje
35.27 m²
6 492,77 zł/m2
1 piętro
ARTM-MS-79
Oblicz ratę kredytu

229 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty ARTM-MS-79
Powierzchnia 35,27 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 35,27 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku wieżowiec
Technologia budowlana wielka płyta
Standard
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu Do wprowadzenia
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, GAZOWA
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1970
Gaz jest
Woda ciepła - bojler lub ogrzewacz przepł.
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie umeblowane
Winda tak
Liczba wind 2
Usytuowanie dwustronne
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
piwnica tak
Artur Garncarek

Artur Garncarek

Manager
Nr licencji: 32172

Napisz wiadomość 8 Ofert

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 35,27 m² | Bytom, ul. Witczaka

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,27 m², położone na 1. piętrze w wieżowcu przy ul. Witczaka 39 w Bytomiu.

Lokal jest do wprowadzenia, posiada balkon, piwnicę oraz dwustronną ekspozycję okien. To dobra propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i dla inwestora planującego zakup pod wynajem.

Układ mieszkania:

  • 2 pokoje – ustawne pomieszczenia, które można zaaranżować jako salon oraz sypialnię
  • kuchnia – praktyczna przestrzeń do codziennego użytkowania
  • łazienka z WC – funkcjonalne pomieszczenie z ciepłą wodą z bojlera
  • przedpokój – część komunikacyjna z miejscem na przechowywanie
  • balkon – dodatkowa przestrzeń do odpoczynku
  • piwnica – dodatkowe miejsce do przechowywania

Najważniejsze atuty nieruchomości: