Mieszkanie na sprzedaż Ruda Śląska, Czereśniowa

2 pokoje
37.80 m²
6 058,20 zł/m2
4 piętro
ARTM-MS-49
Oblicz ratę kredytu

229 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Szczegóły oferty

Symbol oferty ARTM-MS-49
Powierzchnia 37,80 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 38,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana wielka płyta
Standard
Piętro 4
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do wprowadzenia
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, GAZOWA, INTERNETOWA
Balkon brak
Rok budowy 1980
Gaz jest
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie umeblowane i wyposażone
Usytuowanie jednostronne
Artur Garncarek

Artur Garncarek

Manager
Nr licencji: 32172

Napisz wiadomość 6 Ofert

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia | 37,80 m² | Ruda Śląska, ul. Czereśniowa

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m², położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Czereśniowej w Rudzie Śląskiej. 

Lokal posiada praktyczny układ pomieszczeń i sprawdzi się zarówno jako pierwsze mieszkanie, jak i inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, a pozostająca zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD pozwala ograniczyć dodatkowe koszty po zakupie.

Dużym atutem nieruchomości jest ogrzewanie z sieci miejskiej, blok po termomodernizacji oraz dobrze skomunikowana lokalizacja.

Układ mieszkania:

  • 2 ustawne pokoje – jasne pomieszczenia, które można zaaranżować jako salon oraz sypialnię
  • kuchnia – funkcjonalna przestrzeń z zabudową kuchenną oraz sprzętem AGD pozostającym w cenie mieszkania
  • łazienka z WC – praktyczne pomieszczenie do codziennego użytkowania
  • przedpokój – część komunikacyjna z miejscem na przechowywanie