Mieszkanie na sprzedaż Piekary Śląskie, Marii Curie-Skłodowskiej

2 pokoje
42.74 m²
5 591,95 zł/m2
ARTM-MS-58
Oblicz ratę kredytu

239 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Szczegóły oferty

Symbol oferty ARTM-MS-58
Powierzchnia 42,74 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 42,74 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta, po termomodernizacji
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do odnowienia
Okna nowe PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, GAZOWA
Balkon brak
Rok budowy 1980
Umeblowanie częściowo umeblowane
Odległość do komunikacji publicznej [m] 400 m
Odl. do sklepu [m] 450 m
Odl. do szkoły [m] 100 m
Odl. do przedszkola [m] 400 m
piwnica tak, 3,72 m²
Damian Biderman

Damian Biderman

Agent Nieruchomości
Nr licencji: 32175

Napisz wiadomość 5 Ofert

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie | 42,74 m² | wysoki parter | Piekary Śląskie, Osiedle Powstańców

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,74 m², położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej w Piekarach Śląskich, na Osiedlu Powstańców.

Lokal posiada praktyczny układ pomieszczeń i daje duże możliwości aranżacyjne. Łazienka została wyremontowana około 2 lata temu, natomiast pozostałe pomieszczenia wymagają odświeżenia lub remontu, dzięki czemu nowy właściciel może urządzić mieszkanie według własnych potrzeb i gustu.

To dobra propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i dla inwestora planującego zakup pod wynajem.

Układ mieszkania:

  • 2 niezależne pokoje – ustawne pomieszczenia, które można zaaranżować jako salon oraz sypialnię