Mieszkanie na sprzedaż Bytom, Szombierki, Podhalańska

3 pokoje
50.67 m²
7 282,42 zł/m2
2 piętro
ARTM-MS-23
Oblicz ratę kredytu

369 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty ARTM-MS-23
Powierzchnia 50,67 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 50,67 m²
Liczba pokoi 3
Liczba sypialni 3
Rodzaj budynku blok
Standard
Opłaty w czynszu fundusz remontowy
Opłaty wg liczników woda, prąd, CO
Piętro 2
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Po remoncie
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Widok na podwórko
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa wielorodzinna
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie puste
Odl. do szkoły [m] 300 m
Usytuowanie jednostronne
Klucze tak
piwnica tak, 2,00 m²
Pomieszczenia
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni bez zabudowy
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni panele
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki gres
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi panele
Certyfikat energetyczny
Wskaźnik EP kwh/(m2 rok)
56.2
56.2
56.2
56.2
56.2
56.2
56.2
56.2
Wskaźnik EP: 56.2
kwh/(m2rok)
Wskaźnik EK: 136,36
kwh/(m2rok)
Wskaźnik EU: 89,32
kwh/(m2rok)
Artur Garncarek

Artur Garncarek

Manager
Nr licencji: 32172

Napisz wiadomość 6 Ofert

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | duży balkon | 50,67 m² | Bytom Szombierki, ul. Podhalańska

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,67 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Podhalańskiej 4 w Bytomiu, w dzielnicy Szombierki.

Lokal jest gotowy do wprowadzenia i nie wymaga nakładów remontowych. Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym standardzie, z wymienionymi instalacjami, nowymi drzwiami oraz przygotowaną przestrzenią dzienną z aneksem kuchennym.